» Poradna » Ostatní

TEAC či NETEAC, toť otázka!

Hola, hola. Můžete mi prosím říci váš názor na vypalovačky TEAC. Jedná se mi o modely 24x až 40x. Potřeboval bych hlavně vědět, než ji koupím, jaká je jejich spolupráce s CLONECD verze 4, tj. jak zvládají SAFEDISK 2 (přehraje jej pak i jiná CDROM?) nebo třeba CACTUS (pomůže zaškrtnutí Single session v CLONECD?). Díky za vaše názory.

Odpovědi na otázku

Podle mě pomůže jedině PLEXTOR . Sám ho mám a CATUSe a veškeré jiné "ochrany" zvládá s CLONECD bravurně. Teac pravděpodobně NEUMÍ "CATUSE".

Okénko vlevo nahoře, do kterého si zadej TEAC a stiskni ENTER

TEAC či NETEAC, toť otázka! Ano, toť nesmrtelná otázka, která tu je v poradně každý týden.

Ja mam doma Teac 24x a mam ju od januara. Este sa nestalo ze by my pokazila Cd. Iba tak mojov vinou. Je super. Pouyivam na nu Nera a slape perfektne. Nevymenil by  som ju zanic. Mozno iba ya Teac 40x. Ak budes moct tak si ju kup okamyite.

NETEAC!mám Plextora a nemůžu jinak, než doporučit!!!

Plextor umí za vyšší cenu navíc Cactus. Další rozdíly v podstatě žádné.Takže, pokud ti nezáleží na penězích, kup so Plextor.

Vím, že PLEXTOR je No1, ale ta cena! V této oblasti je mi bližší TEAC, ale v nějaké recenzi bylo psáno, že si nerozumí s clone (tehdy verze 3......). Proto mě zajímalo, jak vám šlape (kdo ji máte) v CLONECD verze 4..... v oblasti chráněných CD (hlavně CACTUS a SAFEDISK2). Nechci rozpoutat válku TEAC vs vše ostatní Díky za vaše názory...

Musíš si holt vybrat, buď zaplatíš míň a budeš mít potíže nebo zacvakáš a máš pohodu. To je snad v životě normální, ne? To neznáš?

Na Plexe je 2 roky záruka. Nevim jestli na Teac není jen rok. Na CDROM Teac 40x si nemohu stěžovat.

Na Teac jsou take 2 roky. Ja myslim ze si na nej muze stezovat malokdo.

Plextor kolem 4.000 Kc , TEAC asi 2.500 Kc. Jisteze pro mnoho lidi je to hruza penez. Ale nekompromisni prace Plexe uz tady zminilo mnoho lidi a ja se pridavam.Navic mam jeste i TEAC 524E CDRW,spolupracuje vzorne s Clone 4,Cactus 200 zvladne s jeho pomoci,Cactus 100 uz ale ne.SafeDisk2 je prehratelny jen na kopiich vyrobenych Plextorem. Obcas se podari i na TEACu,ale je nevyzvytatelny - proste nehraje vzdy i na stejne mechanice.