» Poradna » Mobily

Tcl android televize

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám nově koupenou televizi android TCL, dá se prý propojit i s iphonem ale je potreba aplikace do mobilu, muze mi někdo rict jak se ta aplikace jmenuje ? A rovnou aplikaci i na android?

Odpovědi na otázku

A třeba zkusit hledat ve store něco jako TCL TV by nepomohlo? Výrobci obvykle pojmenovávají aplikace pro své výrobky poměrně jednoduše, aby se to dalo snadno najít

Na Android telefonu nepotrebujes nic, jelikoz Chrome/google cast je v obou zarizenich soucasti systemu - muzes tak rovnou zrcadlit obrazovku pripadne prehravat obsah z kompatibilnich aplikaci (google fotky, netflix, hbo go, spotify), pokud jiz nemaji aplikaci primo pro AndroidTVU iPhone je situace slozitejsi, otazkou je co chces vyuzivat? Jestli Airplay a doinstalovat app do televize nebo chromecast a tim padem nainstalovat naopak castovaci app do iPhone?