» Poradna » Ostatní

Tatransky caj

Dobry den prajem Takze rad by som sa spytal kolko stoji flasa "Tatranskeho caju" ( mal by to byt 52% koncentrát liehu, cukru, extraktov bylín a čajov, ovocných destilátov a extraktov. ) Dakujem za Vase odpovede

Odpovědi na otázku

Karloff Dvor0,7l Tatranský čaj 52% 235,- Sk

Najde ti to okamžitě Zoznam, shocking. U nás je první odkaz na lékárnu,kde je jedno balení za 33 Kč.

Myslíš, že se tenhle špiritus prodává v lékárně?

Nebude, on tazatel asi na tom lihu trvá Ale možná by se to dalo vyřešit tak, že tuhle směs zapiješ třeba Fernetem.

LuciFere já si dovezl 2 flaše z Tater, u nás bohužel není asi k mání, alespoň jsem ho nikde neviděl.Je to bomba když někoho pozveš na čaj...Je do dobré ale zákeřné pití, Ať žije Slovensko!!!!!