» Poradna » Programy

Tato vebova stranka zpomaluje váš prohlížeč

Chtěl bych se zeptat jak se nastaví aby běžela mozila na plný výkona a at nezpomaluje.

Odpovědi na otázku

Kup si pořádný počítač, tam ti to skákat nebude Ne, nastavit to nejde.

Na "plný" výkon pobeží, ak odstavíš všetko, čo vo FF nepotrebuješ. Rôzne addony, témy, doplnky. Nechať len to, čo potrebuješ na to, aby zobrazovalo video, prípadne zobrazovalo nejaké dokumenty (bez sťahovania). Ostatné sú len pomôcky pre lenivých a ozdoby pre ľúbivých.

Doplním: FF sa poslednými verziami stal "nenažraným". Predtým bol celkom svižný, ovšem po prechode na podobný spôsob ako Chrome - potrebuje čím ďalej, tým viac pamäte. Mám FF (ale nepoužívam už) - pokiaľ nechám aktívne addony (gestá myšou, zobrazovanie obrázkov pod kurzorom a pod.) - žerie niekdy aj 3,5GB.Prešiel som na Chrome (i keď to nie je moje gusto), ale našiel som rovnaké addony, ako do FF a ten kmitá od max. 3GB (vyťažený fest) po min. 2GB (v pokoji, ale addony aktívne). Dokonca GChr rýchlejšie nabehne, ako FF.Pouvažuj o prechode na GChr, podobné doplnky ako pre FF sú aj pre Chrome.

Asi je cas znovu pouzivat CleanMem, puvodne vyvinut prave pro Firefox.

Také záleží na tom, jaký zbytečný balast webová stránka obsahuje.Pokud třeba vypnete Javascript, obrázky a cokies, poběží to svižně (některé prohlížeče to umí). Ovšem moc toho neuvidíte.Možná zvětšit vyrovnávací paměť - cache - aby se nemuselo vše pokaždé načítat znovu.

Ja mam prohlizec nainstalovan v ramdisk, rychleji to uz asi nepujde. :)

Akým SW ho vytváraš?

http://www.radeonramdisk.com/software_downloads.php 4GB jsou zdarma, na prohlizec a temp mi staci 2GB, ale mam CacheKiller a neco mazu rucne.

Název tématu zaslouží růžového bludišťáka

Co nadpis, celý to vypadá jak výplodek nějakého uniteligenta.

No jo Já to dál nečetl

Tou mozillou myslíte přesně co?Mozilla FirefoxMozilla SeaMonkeyMozilla CaminoMozilla MinimoKrom toho by bylo dobré uvést verzi, platformu a tak. Ale škoda si ošoupávat prsty o klávesnici, že?

Ne tady píše pořad dokola :tato vebova stranka zpomaluje váš prohlížeč.Ale to je moje práce mít tyhle stránky a chci aby to přestalo psát a zdražovat mě v mojí práci.Chci maximální výkon na tuto stránku.Na svém pc za 100 000kč.Neustále se zasekává a mám vypnutý ad block.

Tak si kup nějaký normální počítač, místo té líné plečky, co máš teď. Pak ti to dělat nebude.

... to máš nějakou 486-ku ?

Ano mozzila firefox prosím.

Nebo jaký prohlížeč je nejrychlejší?Aby dobře zobrazoval všechny věci i obrázky atd.

To je prosím co za prohlížeč?Podobný název má Mozilla Firefox, ale to nebude ono, přeci byste neudělal stejnou chybu několikrát.

tato vebova stranka zpomaluje váš prohlížečCo si přejete udělat..opět mě to zastavilo stránku,kterou mám otevřenou !!!!Jak si může tohle prohlížeč vůbec dovolit?Nestačí,že jsou vobsypaný reklamou.

Bzuci Ano mozzila firefox prosím.Tou mozillou myslíte přesně co?Mozilla FirefoxMozilla SeaMonkeyMozilla CaminoMozilla MinimoKrom toho by bylo dobré uvést verzi, platformu a ta

mungo To zní rozumně.Možná zvětšit vyrovnávací paměť - cache - aby se nemuselo vše pokaždé načítat znovu.

Jak se tedy zvětší ta pamět cache?

To ti nepomůže. Zátěž počítače nezpůsobuje načítání, ale běh JavaScriptu. Takže jediné řešení, pořídit si nějaký normální počítač, který s tím nebude mít problém.

To delas hloupeho?Mam nejnovejsi pc za 100 000.

Je to marné,je to marné...

Ten Chrome,který teď používáš,jede v pohodě?Jestli jo,tak na co furt FF,když to nemaká.Co máš za připojení?Zkus třeba Light,je to oholený Firefox,třeba zabere...

Jaky AV pouzivas, nektere AV, jako Kaspersky nebo AVG/Avast pchaji sve skripty do prohlizece a spusobuji prave tohle.