» Poradna » Windows (a jiné OS)

Tato kopie systému Windows není pravá.

Na mých legálních OEM Windows 7 (HOME PREM) začala zničehonic vyskakovat tabulka o nelegální verzi. Když zkusím zadat originální klíč (slui.exe), objeví se hláška:"Při pokusu o použití kódu Product Key došlo k následující chybě:Kód: 0x80070002Popis: Systém nemůže nalézt uvedený soubor."I když není OS zablokovaný, je velice otravné při každém přihlašování číst a odklikávat oznámení o nelegálním software.Za každý tip budu vděčný. Předem díky.

Odpovědi na otázku

Uhm... v těch odkazech žádné řešení nevidím.

cmd jako správce:slmgr.vbs /ipk #####-#####-#####-#####-#####slmgr.vbs /ato

Vyskočí okno "Windows Script Host" s hláškou: "Chyba 0xC004F025 Přístup odepřen: Požadovaná akce vyžaduje oprávnění na vyšší úrovni."Přitom uživatelský účet je na pc pouze jeden na stupni Administrator.

Nainstalováno ale žádná pomoc.

Summary:Seconds executed: 1132 Found 132 errors Fixed 99 errors CSI Manifest Missing Total count: 3 CSI Manifest Failed Catalog Check Total count: 1 CSI C Mark Deployment Missing Total count: 8 CSI Payload File Missing Total count: 21 CSI F Mark Bad Type Total count: 89 Fixed: CSI F Mark Bad Type. Total count: 89 CSI F Mark Missing Total count: 8 Fixed: CSI F Mark Missing. Total count: 8 CSI Store Directory Missing Total count: 2 Fixed: CSI Store Directory Missing. Total count: 2Unavailable repair files: winsxs\manifests\wow64_microsoft-windows-ie-htmlrendering_31bf3856ad364e35_11.2.9600.18314_none_fff8fe8a6b90cd3f.manifest winsxs\manifests\amd64_microsoft-windows-smb10-minirdr_31bf3856ad364e35_6.1.7601.23539_none_e7435fe77b37c440.manifest winsxs\manifests\amd64_microsoft-windows-smb20-minirdr_31bf3856ad364e35_6.1.7601.23539_none_e979c9f9b98ef7b1.manifest winsxs\manifests\x86_microsoft-windows-i..rityzones.resources_31bf3856ad364e35_11.2.9600.18230_en-us_f4d283583e183775.manifestCustomer Experience report successfully uploaded. Thank you for participating. For more information, see the Microsoft Customer Experience Improvement Program on the Microsoft web site.

Máš nabořený systém - obnovit ze zdravé zálohy nebo reinstalovat. Pak už to aktivuješ...

Aha... tak on se příkazový řádek natvrdo musí "Spustit jako správce..." Moje hloupost. Každopádně vyskočí jiná hláška:"V počítači se systémem Microsoft Windows (edice non-core) zobrazte text chyby spuštěním příkazu "slui.exe 0x2a 0x80070002".Chyba: 0x80070002"

Jsi normální? Píšu "spustit cmd jako správce"Platí pro všechny případy!S tím, že uživatelský účet je na pc pouze jeden na stupni Administrator to nemá co dělat.

Ty Windows máš koupené z oficiálního prodeje na jedné faktuře s celým počítačem? Nejsou to náhodou "legální Windows" někde z Aukro, ebay, levny-software.cz nebo podobného zdroje?

tahle chyba se týká pouze zakoupených windowsupirátěné kopie obsahují opravu

Já nemluvím o upirátěných kopiích, ale o těch z Aukra apod. za 200, které jsou pololegální, jsou určeny pro jiné použití, než individuální domácí PC. Ty jdou většinou normálně aktivovat, ale občas se stane, že je MS hodí na nějaký black list a objeví se hláška, klidně po několika letech provozu.