» Poradna » Windows (a jiné OS)

Tato aplikace je z důvodu zajištění vaší ochrany blokována

Ahoj,měl bych takový menší problém. Nedávno jsem nainstaloval Win10 a s tím tedy i čistou instalaci. No a tedy teď když chci nainstalovat ovladače k tiskárně HP tak mě to tam nepustí prý z důvodu zabezpečení ochrany (http://www.jpeg.cz/images/2016/02/25/AMJNu.png). Když jsem se díval do "řízení uživatelských účtů" tak jsem to dal na minimum. Vypnul jsem i antivirák a stejně furt nic :/ . Poradíte mi prosím...Ta tiskárna je docela potřeba no :/Děkuji za rady :)

Odpovědi na otázku

MS ví co je nejlepší pro uživatele a jaká konkrétní verze programu pro W10

ak inštaluješ ovládač z cd, ktoré bolo priložené k tlačiarni, tak sa jedná už o zastaralý ovládač, ktorý asi ani nemá v systéme podporu. nevieme model tlačiarne, ani jej vek.ideálne choď na stránku výrobcu, zadaj model tlačiarne a stiahni najnovší ovládač pre tvoju konkrétnu tlačiareň.ináč win 10 by s ňou nemal mať problém, ak teda nie je staršieho dáta. mne moju 8 ročnú nainštaloval sám, predpokladám, že bude asi staršia.

No to jo, je teď novější až na to že má ještě v sobě skener, takže se s tím zároveň instalují i ty ovladače jak po skener tak pro tisknutí

Vypni si debilnost zvanou "Smart screen"

ja mám laserjet 1210, tiež má prídavný skener. v podstate nepotrebuješ nejakú ďalšiu aplikáciu, stačí ak pôjdeš do "zariadenia a tlačiarne", mohol by si tam vidieť svoj skener a skenovať cez to. skenovací soft som nepoužíval, lebo nechcel fungovať. skenoval som cez aplikáciu vo win.

Naprostý nesmysl. Mám zcela novou tiskárnu a bez instalačního CD se nehnu. Tiskárna funguje přes wifi a bez originálního SW a (i když to nesnáším, protože mi to přijde pro lamy) průvodce nastavením k připojení. Z nějakého důvodu tenhle SW nejde ani stáhnout ze stránek výrobce, tam jsou jen ovladače ( Samsung se má asi ještě co učit ohledně tiskáren). Takže místo planých řečí kolem toho, jak to člověk nepotřebuje, by se spíš hodila rada, jak to obejít a spustit soubor.Tímto děkuji ostatním příspěvkům v diskuzi, pomohlo...

je třeba spustit program přes správce úloh, menu soubor a spustit novou úlohu

a zapoměl jsem dodat,že je třeba zaškrtnout políčko "vytvořit tuto úlohu s oprávněními správce"

Mal som podobný problém a tvoja rada pomohla. Ďakujem :)

Díky, pomohlo. S W10 je trochu boj...

Paráda, moc pomohlo, seš milionovej. Bez tebe bych neměl Irfan View.

Ty jsi Bůh, děkuji ti

Děkuju moc mi to pomohlo..

Moc dík za pomoc, na to bych nedošel.

Ano, přes správce úloh to jde. Díky moc!

Ďakujem !

super, pomohlo, díky

Díky funguje, zachránil jsi mě. Jinak to co vždy na starých systémech šlo bez problému, tak s tím je u Win 10 problém. " Welcome to future, your dear Microsoft"

Moc děkuji, pomohlo to!!

Dekuju moc! Pomohlo!

Tisicere diky !!! Nemohl jsem instalovat hru z DVD kvuli blokovani AutoRun.exe. Tvuj postup funguje skvele.

Pomohlo ve chvíli nouze nejvyšší! Děkuji 😇

Máš u mňa pivo priateľu. Kvôli jednému programčeku by som musel preinštalovávať celý komp na Win8, zachránil si mi niekoľko hodín života.

ĎAkujem veľmi pekne!!!!! Po 3 hodinách nasledovania riešení a postupov - toto bolo úspešné:)

Pane Petře, vy jste boží! Díky mockrát <3

diky ti.veskera napoveda windows a rady googlu k nicemu,jen tohle zabralo

Bojoval jsem s tím dlouho kvůli The Sims 2 pro přítelkyni, zkoušel jsem všechno možné a nic... Zkoušel jsem i spustit příkazový řádek jako správce a z něj spustit instalátor a taky nic... Tvoje rada funguje. Jsi bůh, posílám lásku! <3 :D

Stejný problém s jiným exáčem,Nemá to někde nějaký nastavení? UAC vypnutý pouštím jako správce, tentokrát instalátor irfanu.

Díky taky pomohlo! ovladač k tiskárně HP 1102. Díky Fero

nepomohlo ani trochu asi zas prejdu na sedmicky

Spusť instalační soubor v příkazovém řádku jako správce.