» Poradna » Windows (a jiné OS)

Task manager nefunguje dobře..

Ahoj během včerejška a dneška jsem zjistil že mě Task Manager nefunguje dobře.. Nezobrazuje grafy a ani internetové připojení... Taky jsem zaznamenal že mi Ntb větráku jede o dost více.. Měl jsem podezdření na minera.. Projel jsem to ESETem .. našel mi 3 viry které jsem hned vymazal.. Co se týče Task manageru tak mě přijde že mi ho nějaký SW zablokoval nebo odstavil abych právě přes něj nezjistil že mám v pc minera.. Nějaké rady porady ?https://i.imgur.com/HMQt53a.png

Odpovědi na otázku

Vidím tam 100% zatížený CPU.

Jop to tam je zaseknuté.. celkově i to Okno je v popředí.. Jinak když rozkliknu Sledování prostředků tak to ukazuje něco jinéhohttps://i.imgur.com/lXwNcQO.png

Použij bod obnovy z doby před vznikem problému.

Není :O nějaké další porady?

Pri skene ESETom treba zapnut detekciu potencialne nebezpecnych aplikacii, ktore zahrnaju coinminery.

Ahoj co přesně myslíš v Esetě jsem dělal hloubkovou kontrolu a po druhém testu už to nic nenašlo