» Poradna » Programy

TApplication

ako osertim nejake udalosti ako napriklad OnMinimize alebo OnExeption???ale aby to bolo nieco na styl ze ked stacite button1 tak sa spravi procedura BUtton1.click...je nieco take aj pri tomto ze daka procedura,,,

Odpovědi na otázku

Na palete komponent Additional mas i komponentu TApplicationEvents. Zrejme to bude to, co hledas...Jinak to jde samozrejme i bez komponenty pomoci rucne prirazenych udalosti k TApplication.OnMinimize apod.