Taktování

Dobrý den, chci se zeptat dá se taktovat processor AMD A10 6700 nemá totiž odemčený násobič. A v jakém programu to mam taktovat??? AMD overdrive mi nešel...

Odpovědi na otázku

Sundel dekl od case... vem šroubováček a u procesoru dotahuj šroubky... Tvl, když je zamknutnej násobič, tak co chceš sakra taktovat? Nehledně na to, deska to taky nemusí ani podporovat....Takže máš smůlu... stejnak bys to jen rozesral, jelikož už jen dotaz je hloupý...

Mal si kúpiť i5-6600K

No nezlob se na mě, ale net máš plný toho co je se kterým CPU možné a co ne vč. desek. Odpovědi máš výše. Kdyby jsi hledal i mé odpovědi, tak nyní víš, proč vždy radím i5 (K). A máš to.