Taktování pamětí u karet nVIDIA

Poraďte mi prosím způsob, jakým lze dosáhnout odlišné frekvence v módech 2D a 3D při taktování paměti karet nVIDIA. Vždy, když nataktuji 3D mód, automaticky je nataktována stejná frekvence i v módu 2D. Rád bych měl v obou módech různý takt paměti. Díky všem za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Tak tohle asi nepujde,jedine snad upravou biosu gk.Ale nevim,nevim.Me by se taky neco takoveho docela libilo

Tak tady se o tom píše:http://www.pctuning.cz/index.php Zdravím -Maron