Taktování monitoru Philips 246E7QDSW

Dobrý den,Mám dotaz ohledně taktování mého monitoru Philips 246E7QDSW, Nedaří se mi přetaktovat i přesto že jej možné přetaktovat na 81 Hz. GK mám MSI geforce 1070 gaming. Když pomocí nvidia pixel clock patcheru a ovládacího panelu GK zvýším při jakýhokoliv rozlišení taktovací kmitočet pixelů nad 151.9999 MHz začne obraz pixelovatět a blikat místy pixely. Podle všech co tento monitor vlastní neměli při zmenšení vertikálních pixelů žádný problém. Bohužel u mě nastává problém hned kdy překročí taktovací kmitočet pixelů klidně i o tisícinu MHz. Zkoušel jsem monitor připojit před DVI-D i HDMI a bohužel výsledek byl vždy stejný. Zkoušel jsem i jiné verze ovladačů a problém stále zůstává. Nevíte čím by mohl být problém? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

staci ist podla tohoto navodu https://pctuning.tyden.cz/hardware/monitory-lcd-pan... mam 27 verziu tohot monitora a zvladne 81Hz, prevadzkujem ho ale radsej na 75Hz a je to pohoda. Pripojene cez HDMI

Ano podle tohoto návodu jsem vše udělal, ono v podstatě žádnjý jiný způsob není. Nikdy jsem neměl s přetaktováním monitorů žádný problém. Založil jsem vlákno na pc help kde tam je i fotka mého problému. http://pc-help.cnews.cz/viewtopic.phpBudu rád za každou radu. Ještě jeden dotaz. Jakou délku HDMI máte?

mam HDMI dlzky 1m, mozno mate len panel co to nezvladne, mne to nastastie islo spravit, nedufal som vsak ze to pojde, kedze recenzovany bol model 24 a nie 27 ako som si kupil. Skusil som to len tak zo srandy a fungovalo, mam to pripojene k GTX1060

Na starém pc mi to šlo na 70 Hz. Jenže tam to bylo způsobené starou grafikou tu mám GTX 1070 a mám 2 m HDMI. Údajně by to mohlo být grafickou kartou nebo moc dlouhým kabelem HDMI

Skus teda vymenit hdmi kabel za nejaku novsiu verziu, moze to byt ale aj monitorom samotnym ak je to napr ina revizia. Ak je mozne skus tona inom pc s inou GK