» Poradna » Ostatní

Tak co, chodíte na fórum???

Nebo zůstáváte tady. Já si nemůžu pomoct,  ale mě se fórum prostě nelíbí. V Poradně je "na ranní směně" stará dobrá squadra. Odpolední směna je úplně jiná, a lidi (nebo aspoň nicky) co se vyjadřují pod články živě jsou taky "jiní" (IMHO se to většinou nedá číst, co píší za hrozný bláboly - kubík promine). Mám pocit, že právě oni přispívají do fóra, pokud tam zrovna někdo nekopíruje thready z poradny, aby "splnil kvótu".Takže, co vy? Chodíte tam, pokud ano, jak se vám tam líbí?ombreP.S. doufám, že to nějakej chobot zkopíruje do fóra, aby mě tam utloukli čepicema .

Odpovědi na otázku

Nechodím. Nelíbí. Tečka.

Jenom jednou a to jeste jednim ockem

No jo, vlastně, pravda......

Jednou a dost.

chodim, ale je to hodně zmatený, lepší to bylo před fórem. A když už něco vytvořej, tak aspoň aby to pořádně fungovalo. Napíšu jednu větu jako příspěvek a rozkouskuje mi to po slovech, takže z jedný věty je 6 příspěvků a v každym přibejvá nový slovo. Ale myslim, že tyhle technický nedostatky se týkaj i poradny, např. samý mišmaše, server errory, ale redakce to asi řešit nehodlá, protože to je čimdál horší. Tečka

Občas chodím. Nelibí. Vykřičník.

Jednou a stačilo to.

Dneska jsem se tam po dloooouhe dobe podival.Dokonce jsem si rikal, ze tam jednomu clovickovi poradim ale nakonec jsem si rekl: na rady je poradna, forum je na pokec a me se kecat nechce. (ale kdyby potreboval poradit at klidne napise do poradny, odpoved na jeho problem bych vedel.)

Stejně je to zvláštní, jak na poradně kvetou OT témata, která by patřila (správně česky "který by patřily") na fórum, a zase na fóru je každej druhej příspěvek dotaz, jak dělanej do poradny. Zajímalo by mě, čím to je. Poradí mi někdo ?

jj, je to pravda. ale fakt nevim cim to

Tak sem se tam kouknul a nejak tomu neprichazim na chut - asi se nepotrebuju vykecavat. Ale potesilo me, ze thread o kopirovani filmu na disketu nezmizel v propadlisti dejin a na foru zije dal, nyni s 459 prispevky Ty blaboly byly mineny jako ze je pisu ja? Tak to pozor, hombre, at neprijde mariachi!

Kubíku, Kubíku. Samozřejmě jsi byl míněn, jako čestná výjimka. Ale to ty určitě dobře víš ty liško podshitá.ombreP.S. Jinak mi děláte radost a asi se to fórum nelíbí více lidem, ale co chudák pan Hlavenka. Teď si bude zase lámat hlavu, jak ty dobytky z poradny, kde planě tlachají, nahnat do toho proklatého fóra.

Spravne je to "liska zpod shita"  (tim nemyslim Kubika)...

doporucuju hodit voko na Forum a thread hacking. fakt pobavujici.

Byl jsem se na to mrknout jak to zalozili. Od te doby ne...