Tajemný konektor PC zdroje - kdo ho pozná?

Potřebuji nahradit zdroj "Fujitsu Siemens NPS 300db a", který však disponuje konektorem:http://jyxo.info/uploads/99/9962c4d0b94ed3... http://jyxo.info/uploads/21/219a527d8e6174... zapojeným v desce, který jsem nikdy neviděl, na internetu o něm nemůžu najít žádné info a tak vůbec nevím k čemu je a zdali je vůbec potřeba. Neví někdo co to je zač? Díky za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Trochu sem brouzdal za hranice ČR:"In order to control the power supply fan, a special power supply with an 8-pin control input that is primarily installed in Fujitsu Technology Solutions PCs is required. In power supplies without control input, the power supply fan is indicated as “not present” and consequently is also not monitored or controlled. Nonetheless, this type of power supply does not restrict the remaining thermal management functions. "

můžu poprosit odkaz kde jsi to našel ?

5s hladania (sice je ten obr maly ale vidiet to je) https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imagesa nemysli si že ten originál zdroj len tak niečím lahko nahradíš, aj samotný napájací konektor je inak pozapájaný nehovoriac o tom že to neni standartny 24pin.

My dříve narození si ještě dobře pamatujeme konektory napájení základní desky formátu AT...

Jo a pokud mě paměť neklame, černý je zem, pink -5V a modrý -12V. Ovšem není to standardní zapojení, Fujitsu, Dell, Compaq i HP měly vždy vše jinak, šroubky počínaje, zapojením konektorů konče...

To je proprietarny konektor, ako pise kolega, Dell, HP, ktovie kto este maju svoje vlastne MB nadizajnovane uplne nestandardne. Tiez front panel konektory su vacsinou vzdy uplne nestandardne atp.

Kdokoliv s tím dělal ví, že to je naprosté peklo, nic není standardní :D Upgrade těchhle sestav spíš ne, jak ano (a to nemluvím o různých white listech a pod.)

V tej zostave máš niečo okolo i7, 16 GB RAM...?