» Poradna » Ostatní

Tahle poradna je na hovno

uz 5x sem daval nejakej dotaz ohledne cehokoliv a nikdy me nebylo odpovezeno,takze netusim jestli se tu odpovida jen na otazky ,sem gey co budeme delat a podobne,v tom pripade by se tato poradna mela menovat docela jinak,pripadne kdyz zkopiruju zastupce na disketu,verim ze odpovedi bude az moc,pokud de o nejakou odbornou radu nikdo se radsi neoziva aby se neztrapnil(nahodou),vzdyt jsou tady vsichni odbornici............pokud budu mit nejakou hrubku verim ze se kritik najde

Odpovědi na otázku

teraz cakas radu tiez? a ako znela otazka? mal si ich aj 5 - kde su?

ano, máš tam víc než jednu hrubku

Ked tie "otazky" boli podobne hovadiny ako to co si spotil teraz tak sa necuduj. Keby si dal na tie nezodpovedane otazky aspon linky, nech si urobime nejaky obraz o tom, ale to je asi nad tvoje sily...

Titulek tohoto příspěvku mě přivedl na myšlenku, jak jsme od roku 1989 pokročili. Kdysi za hluboké totality jsem slyšel z vysílání Hlasu Ameriky větu, že opravdová svoboda je jen tam, kde můžete veřejně vystoupit a prohlásit: "Tady žádná svoboda není!", a nic se vám za to nestane.Tuhle poradnu jsem objevil, když jsem potřeboval poradit s jedním problémem. Taky mi nikdo neodpověděl, ale našel jsem tady zajímavé čtení a když můžu někomu přispět radou, udělám to. Na druhou stranu, nikde není psáno, že když sem napíšu dotaz, někdo mi nutně musí odpovědět. Nemusí. A o tom je právě ta svoboda.

A to te nenapadlo ze tve dotazy mohly byt tak specificke, nebo treba hloupe, ze na se nenasel nikdo, kdo by na ne dokazal odpovidajicim zpusobem reagovat ?

Kuku z kukyku.cz, mám zcela opačné zkušenosti. Je to jen o tom, jak formulovat svůj dotaz. Takové ty výkřiky do tmy typu: "Kua, nejede to!", "Co s tým?", "Kdo poradí?" a podobně, ty moc nelákají. Řada lidí jede přes modemy  a nemají čas, chuť a peníze proklikávat jeden nesmyslný dotaz za druhým, aby zjistili, jaký problém pod ním opravdu je. Možná jsi měl ten thread nazvat jinak: "To, jak píšu dotazy, je na hovno" . Pak budeš mít zaručeno množství odezev (...to je teda čeština...), možná i flame a třeba překonáš tu chuderu s filmem na disketě...

Nebude spis na ho*no styl tvych dotazu? Nevim, na co ses ptal, ani jsem tve dotazy ve vyhledavaci nenasel (zeby tajna identita?), ale jestli slo o mnohokrat zodpovezene zalezitosti, jsem prvni, kdo se ti na odpoved vy*ere...

Za predpokladu, ze ses porad stejnej kuk, tak sem nasel pet dotazu, z nichz byly ctyri rozumne zodpovezeny. Poradna sice je nahovno, ale tvuj pristup urazi vsechny, kdo ti odpovedeli. Patri ti nasrat, chlapce!Prehled dotazu:http://www.zive.cz/mod_consultancy/SubChild.asp

host je dobrej učitel, co?  ... ale Tebou uvedené dotazy zadala jakási Irena von worldonline.cz a tenhle kuk z kukyk.cz je asi "péronosič"!

Ehm !!!

Co-hm?!

Žádný hm, ale ehm.     A opatrně s těma provokacema.

Já a provokace? Ty jsi snad pil! Vždyť jedinými provokatéry na Živě jsi Ty a Filcka!

Tak takové srovnání si vyprošuju !!!!!

Klííííííííííííd, drsňáku!

No, pro me je kuk jako kuk

 No jak myslíš, ale řek´ bych, že neschopnost rozlišit kluka od holky může v životě přinášet velmi zajímavé situace!!!!!!

Tak to by me treba velice zajimalo, jak poznas, ze treba ja nejsem holka, heeee

Takhle blbe se muze zeptat jenom chlap

Rád bych s Tebou souhlasil, ale: Vždy, když se zeptám, tak kromě ptákovin se najde nejméně jedna rada, která mi pomůže. Když si to prohlédnu s odstupem času, zjistím, že jsem často nahrál na smeč a podle sebe vím, že když se mě zeptá někdo na věc která je mi notoricky známá mám problém neodpovědět rádoby vtipně. Zkus být trochu nad věcí a zjistíš, že ti, kteří v jednom dotazu udělali z Tebe vola ti v jiném perfektně pomohou.A ty přihlouplé dotazy většinou poznáš, tak je neotvírej. Vždyť srandy je okolo nás moc, tak proč se zasmát i na počítačové poradně.Se soudružským pozdravem Míru zdar !!!         Franta

Taky jsem zadával několik dotazů. Taky jsem se nedočkal odpovědi. A rozhodně nejsem naštvaný. Každý má svůj problém a v téhle poradně spíš doufá, že najde někoho, kdo ten samý problém vyřešil a bude ochotný věnovat svůj čas a o své zkušenosti se podělí. Uvědom si, že tohle je taková "samospráva" - demokratická poradna. Na odpověď nemáš nárok. Můžeš být vděčný, když se najde někdo, kdo bude ochotný se řešením tvého problému zabývat. Za to musíš být vděčný. Pokud ti nikdo neodpoví, nezmanená to automaticky, že poradnu musíš zatratit. Když se ti to nelíbí - a to je taky demokracie - tak na tuhle poradnu nechoď a na nic se neptej. Z tvého dotazu navíc plyne, že jsi zapomněl na slušné vychování. Jinak bys o fekáliích nepsal. A když už si chceš stěžovat, tak piš aspoň takovou češtinou, která nepláče.

Je to presne tak, pokud se nekdo nedocka odpovedi, je to vetsinou pouze tim, ze jeho problem neni bezne znamy a nenajde se tim padem nikdo, kdo by mu dokazal odpovedet. Tazatel se zrejme domniva, ze jsou tu ucastnici za sve odpovedi placeni a tim padem je i jejich povinosti mu odpovedet i na tu nejvetsi pitomost a pokud mozno i petkrat denne.

Osobně pozoruji, že v Českém diskuzním prostředí (a nejenom) je poměrně celkem dost egoistických lidí (v častých případech to typuji na protivné puberťáky či adolescenty nebo starší lidi se zamrzlou pubertou), kteří místo rozumného diskutování k problému raději trollují a uráží zadavatele dotazů.Četl jsem i nějaké podobné poradny na Amerických webech a s takovou drzou amorální arogancí jsem se tam nějak nesetkal, z diskuze mezi diskutujícími čišila naprosto přátelská atmosféra a ochota pomoci si.Nevím, co si mám o tom myslet.