» Poradna » Programy

Tabulky Google

Dobrý den, mam dotaz na tabulky Google. Chtěl bych změnit okraje stránky nyní mám okraje 2 cm na každé straně potřebuji aby byli co nejmenší. Nemůžu najít kde se to dá změnit.Předem děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Pošli fotečku, protože zřejmě jenom ty víš co jsou tabulky google....

Tabulky Google je aplikace přeseji tabulkový kalkulátor podobný MS Excelu,ale je z produkce Googlu.

myslíš skutečně Tabulky Google (takový ten Excel)? A na co řešíš okraje stránky - jde ti o tisk?Jinak vždycky si to přece můžeš stáhnout a upravit např. v LibreOffice, pokud potřebuješ pokročilejší funkce, které Google neumí.

Zdá se, že to skutečně přímo v Google Tabulkách nejde - tady je o tom dlouhá diskuse. Google není tuto funkci schopen přidat už 4 roky.https://productforums.google.com/forum/!topic/docs/sMtzk-qnThsV Google Docs by to ale jít mělo, takže snad jen tabulku překopírovat do Google Docs a vytisknout odtamtud, pokud nechcete stahovat k sobě na počítač a tisknout z jiného programu.

Ok díky to jsem potřeboval vědět takže stáhnout a tisknout přes jiný program.