» Poradna » Web a internet

Tabulky Google – vypnutí zobrazení aktivity ostatních uživatelů

Ahoj, používám Tabulky Google,Často se mi stává, že nás je hodně Editorů na jeden list.A někteří online uživatelé zapomenou, že jsou stále aktivní a mají označenou nějakou buňka.A toto označení vidí ostatní a může překrývat i text, dá se to nějak vypnout abych neviděl aktivitu buňek ostatních uživatelů ?

Odpovědi na otázku

Nedá, u sdílené tabulky musí být vidět, že nějakou buňku někdo jiný edituje.