» Poradna » Notebooky

Tabulka vedle grafického znázornění hlasitosti

Ahoj prosím o radu. Víte jak je ve windows 10 vlevo nahoře ukazatel zvuk tak vedle něho je tabulka na které je co mám zaplou za hudbu ale ta tam dříve nebyla předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Keby si v dotaze pouzival vety a carky, tak by som mozno pochopil dotaz.

Ahoj prosím o radu. Víte jak je ve windows 10 vlevo nahoře ukazatel zvuku? Tak vedle něho je tabulka na které je co mi hraje za hudbu, ale ta tam dříve nebyla.nevíte jak ji zase oddělat? předem děkuji za odpověď

vytvoř screenshot obrazovky https://ctrlv.cz/

Nevím, já vlevo nahoře žádný ukazatel zvuk nemám. Mě se vlevo nahoře zobrazují jednotlivá okna chromu.

Píšeš opravdu jak Tatar, ale zkusím naslepo: Není náhodou ta tvoje 'tabulka' Spotify banner? V jeho nastavení to určitě půjde zakázat.

Je ale problém je v tom že já nemám spotify

Kdybys aspoň rovnou napsal, že v tabulce vidíš chrome.exe ... Otevřichrome://flags/#hardware-media-key-handlingnastav Hardware Media Key Handling na Disabledrestartuj chromýho