» Poradna » Mobily

Tabulka s dotazem - Jaké zařízení jste připojil? se neukazuje.

Zdravím, mám problém s tím, že mi nefunguje mikrofon na sluchátkách. Už jednou mi to takto nefungovalo a zpravil jsem to tak, že jsem nějakým způsobem, který si už nepamatuju, obnovil tabulku s dotazem jaké zařízení jsem zapojil, nebo které zařízení jste připojil, po tom co jsem zapojil ty sluchátka do jacku. Bylo tam vždycky na výběr: sluchátka, sluchátka s mikrofonem, mikrofon, vstupní zařízení a nějak tak podobně....Dneska po aktualizaci Windows 10 se to celý asi restartovalo a nefunguje mi mikrofon a já nevím jak obnovit tu tabulku, abych tam mohl zaškrtnout tu správnou volbu. Neví někdo jak to udělat prosím? :)

Odpovědi na otázku

nastavení-systém-zvuk