» Poradna » Programy

Tabulka pro vyplňování známek

Jsem učitel na jedné ZŠ a potřebuji nějaký program nebo tabulku, kde budu moct doplnit známky. Zároveň bych potřeboval vidět průměr a doplňovat váhy. Takovou tabulku již mám, ale problém nastává při hodnocení. U každého žáka musím doplnit váhu. Potřeboval bych nějaký formulář kam napíšu váhu a pouze doplňuji známky a po zadání všech se to vše doplní do tabulky.

Odpovědi na otázku

No chtelo by to doplnit zakladni znalost MS Excel / LibreOffice Calc.V nejblizsim knihkupectvi najdete dost vhodnych knizek. Volte nejakou, ktera je urcena pro zacatecniky. Grada i ComputerPress jsou zarukou kvality.

Možná bych místo studia základů Excelu pro začátečníky spíš požádal o pomoc kolegyni/kolegu vyučující/ho na uvedené ZŠ informatiku.

Na to mají školy hotové systémyhttp://www.bakalari.cz

Zastaralé, spíše http://www.skolaonline.cz/

pokud by do toho mělo vpisovat víc lidí, tak mrkni na Tabulky Google. Jinak Google má přímo i prostředí pro školy - nějaké Google Class či co. Tam jde taky leccos.