Tablety

Ahoj potřebuju od vás jakožto zkušených lidí poradit. Sháním tablet v hodnotě 2500-3000 max aby měl alespon 1gb ram a dobrý procesor na zvládání her GTA VICE CITY, Need for speed atp. děkuju za radu

Odpovědi na otázku

Tak dík no :D

hlavně nejlevnější - na hry jako dělané

Matce jsem kupoval nedávno cena/výkon tablet do 3000kč a že by byl na hry NFS GTA?Na něm rozjedu max. - Despicable Me: Minion Rush víc nedává.Tablet na hraní a ne jen na přežívaní doporučuji do 6-7 tisíc.

Naopak já mam pocit že už jsem viděl takový který by na Vice city stačil ale už si nemohu vzpomenout na název ani obchod..

jasně, Vice city rozjedeš i na single-core CPU ale teď otázka, s jakou kvalitou a plynulostí...

Kvalitou dejme tomu aby ten obraz nebyl nějak strašnej a plynulost tak normálně když to tak vezmu stačilo by mi i 20fps :D

tak to bys měl alespoň zdvojnásobit peněžní limit

Aha no tak nic děkuju za radu ..

Alespon nějaký který by byl o něco lepší než muj MY TAB 7

Zdravim prosim par nazoru na tento tablet Allwinner 10, 8-Core, 2.0GHz mam nabidku za 3000,- dekuji za odpoved