Tablet z ebay

nazdar, nemate niekto skusenosti s takymto niecim ? cgi.ebay.com ...
chcel by som to vyuzit len cisto ako elektronicku citacku a sem-tam sa pripojit na net zabudovanou wifinou.
Len neviem ci procesor ktory tam je zvlada ten operacny system jakz takz...
Dakujem za nazory....

Odpovědi na otázku

řek bych, že HW konfigurace je v pohodě a ten systém by na tom měl běhat ku spokojenosti.

Problém bych potencionálně viděl ve výdrži baterie a celkové kvalitě zařízení, další věc je, zda na Android seženeš aplikace na vše, co chceš - na to čtení knih by neměl být problém. Ale jinak hezká mašinka.

len na e-knihy (do postele)....na zabavu mam PC :D
Tak to asi vyskusam...

Na youtube je hafo filmecku s timto a podobnym zarizenim. Pokud to chces i se zarukou, tak zde:

http://www.alfacomp.cz/php/product.php...

tento tablet mi nabidli cinani 2x levneji nez je na te ebayi (musel bych jich ale vzit 10 ks) jestki si to koupis ver tomu ze to jsou vyhozene penize, ty filmy kdyz na to prijde je lepsi uz prehravat na iphone

Ty jsi mi ale psychopat. Proč zrovna na iphone? Snad na jakémkoliv mobilu, se schopnějším rozlišením a playerem s kodekama ne? Boha jeho...Třeba zahnat do stáda.

to je jedno na cem na iphonu s ips displejem je to neprekonatelny
hlavne ne na tom tabletu to je dira

Nechtěl by sis připlatit a zkusit třeba tohle:
http://www.buyelectronicstore.com/dual-core-hd-1080p-pc-net... ...
nebo tohle:
http://www.buyelectronicstore.com/hd-1080p-gps-mid-netbook-... ...

Oba zvládnou 1080p, to první je dvoujádro s podporou 3G a bohužel poměrně starým Androidem... ten druhý by se líbil mně, protože má WIN CE (Android nebo nějaký linux tam určitě pošlape taky) a hlavně GPSku s mapami Evropy zdarma... a GPSka na sedmi palcích bude docela nářez

Nebo je tu samozřejmě taky možnost stodolarového kousku. Vypadá úplně stejně jako ten z ebaye, ale je levnější a free shipping snad mluví za vše
http://www.buyelectronicstore.com/mid-tablet-pc-netbook-wif... ...

Zkušenosti s tímhle obchodem zatím nemám, ale nabízí z nich snad nejlepší tablety a jiné čínské obchody mě ještě nevypekly, tak snad by to mělo dorazit v pořádku. Doručovací dobu mívají tak 14-21 dní, což je vzhledem k cestě z Hong Kongu a bezplatnému poštovnému poměrně v pohodě

no takze uz ho mam v rukach, bal som sa z toho videa co tu bola na zive recenzia ze to bude nepouzitelne...
Balicek prisiel za 8 dni od objednavky - a je to ten typ za 100 USD, tablet reaguje docela svizne...
Na citanie knih je to vyborne - predtym som cital z mobilu (320x240)...
Videa na tom nechcem pozerat, ani by sa mi to nechcelo konvertovat...
Internet cez wifi WPA2 v pohode (je sice pomalsi, ale na zakladne veci pouzitelny) - zatial som skusal len prehliadac priamo integrovany, dnes vyskusam Operu 5.1
Skoda ze sa neda pripojit na market place - ale samozrejme potrebne aplikacie sa daju bezproblemov zohnat inou cestou...
Bateria mi vydrzala na 1 nabitie asi 2,5 hod - ocakavam ze za 6 mesiacov budem musiet byt stale na nabijecke (to mi az tak nevadi vzhladom na vyuzitie)
Sem tam nezareaguje G-senzor...
Celkovo je to crep :D ale za tu cenu a na tie veci co som aj chcel pouzivat je to skvele a vobec kupu nelutujem....

dobry browser

hele a displej je jaky ? rezistivni nebo kapacitni a stejne kvality jako iphone nebo horsi ? a plasty ? a jednotlive pixely maji hryby rastr ? mimochodem vetsina veci z usa prijde za 4-6 dni to je normalni

jaky je rozdil mezi "hrubym" a "jemnym" rastrem, docela by mne to zajimalo, pri stejne velikosti displaye a stejnem rozliseni bude roztec bodu stejna, nebo ne?

jenze taky zalezi na vyrobci daneho displeje IPS a TN napr na stejnem rozliseni taky nevypadaji stejne
a IPS od stejneho vyrobce stare 4 roky vs nova generace od toho sameho taky nevypadaji stejne na stejne velikosti
spis jde o to jak moc kvalitni to je ono se to nezda ale zavedeni vyrobci maji sklo ktere neni snadne poskrabat, ruzne natery atd, takove ty detaily kterych si casto vetsina lidi nevsimne, srovnat to s necim