» Poradna » Ostatní

Tablet UMAX vs Markeeta

Zdravím všechny,potřeboval bych poradit, který z těchto dvou tabletů vybrat. Vím, že jsou hodně levné, ale pro mě stačí jen přístup na net (tedy se zabudovaným GSM) a 10" displej.http://www.lan-shop.cz/umax-umm200v1i-visionbook... - je v pořádku, že ve specifikaci je Intel Sofia a vedle v parametrech CPU Atom?https://www.czc.cz/markeeta-lte-10-xl/213858... Díky za tipy.

Odpovědi na otázku

Umax jednoznačně šlape nejlip. Vs. Markeeta LTE 10.1. Mam zkusenost s obemi Tablety navic Markeeta jako Tablet nemá podporu na Markeeta.cz ,zatimco Umax má svou stránku i obchod který řeší!!! Pripadne problemy,zatimco Markeeta.cz Ne! Umax(y) jsou stabilnejší vykonem.Tablet Markeeta je sice dobrý ale ne tak stabilni,obcas se zasekne,nabíha pomaleji,spatny fotoaparat.ale pomer cena/ vykon- ujde.

Bacha !!!!!!!!!!!Dodavatel = Smart software s.r.o. nemá žádné náhradní díly k tomuto tabletu, takže pokud si rozbijete velmi křehké sklo displeje, tak máte tablet už pouze na prd a jen tu smůlu jako my :(((((((((

Jde samo o ten tablet Markeeta.