» Poradna » Mobily

Tablet se po pripojeni k Goolge Play seka

Dobry den,potreboval bych poradit s nasledujici situaci. Dostal jsem od kamarada tablet Overmax Action OV-Action(B), zda neco s tim neudelam. Tablet se po zapnuti nedostal dal, jak nacitaci logo android. To jsem vyresil tovarnim nastavenim, vcetne smazani dat a pametovky. Po tomto se rozbehl normalne jak ma, vse bezi naprosto bez problemu. Ten ale nastane v momente, kdy se prihlasim do google play. Zacne se sekat, jakoby HW nestacil. Kdyz se odhlasim z google play, muzu na tom delat co chci a ono to jede naprosto bez problemu. Zkousel sem i jiny ucet google play a dela to same. Nechal sem ho pres noc, zda se neco jeste nestahuje, nebo neaktualizuje, ale bez efektu. Vsiml jsem si, ze baterka uz neni na tom dobre. Je mozne, ze to dela ona? Proc se zdrzovat timto starym kouskem? Je to kamaradova syna, ktery je postizeny a ma k tomu citovou vazbu(koupil mu novy tablet, ale nechce jej). Prosim Vas timto, zda by jste nekdo nemel tuseni, zda se s tim da neco delat. Dekuji predem vsem za reakci.S pozdravem,Radek

Odpovědi na otázku

ono se k tomu nikde nedá zjistit jaké to má parametry. Je možné, že to fakt nestíhá... Zkusil bych vlézt do nastavení aplikací a deaktivoval / vypnul aplikace o kterých na 100% víš, k čemu jsou a že je nepoužívá. To by mohlo trochu pomoct. Jestli to je ale něco s 1GB RAM, tak to i tak bude problém.

Tak jsem to zkusil. Vypnul a deaktivoval vse, co je nepotrebne a problem porad stejny. Nepomohlo by nahrat nejaky novejsi OS? Je tam ted tusim origo 4.0.1., nebo tak neco. Nemuze to byt tim?

novější OS tam dost možná nedostaneš - pokud to nenabízí sám tablet, tak bys musel hledat na XDA. A jak říkám, jestli je to slabý hardware s 1GB RAM, tak to prostě líné bude a neuděláš s tím nic.