» Poradna » Notebooky

Tablet s Win 8. cca 10"-12"

Zdravím vás,poraďte mi prosím s výběrem tabletu na běžnou kancelářskou práci, sem tam film, bude hodně přenášen... Uvažuju i o klávesnici, ale není podmínkou, ta se dá vždy, vždy když je třebaPožadavky:Win 8USB, dvě by byly úplně superHDMI/mikro HDMIjack pro sluchátka s mikrofonem9"-12"kvalitní displejšpičkové zpracování.ideálně záda hliník, nebo něco matného, když by byl hliník v humpolci.Cena ideálně 10k maximálně 15kNějaké tipy? Koukal jsem na Lenovo Miix 2 10 a 11,6" a to zpracování mi to rozmluvilo...Díky za rady

Odpovědi na otázku

To jako myslíš,že někdo doma vyrábí tablety - jiné než jsou na internetu.To co je - to je,z toho si holt musíš vybrat sám.Nebo počkat na:http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hardware/33...

Surface Pro 3 pravděpodobně po 15k nebude, ale mohu by zkusit sehnat Surface Pro 2 (bohužel se u nás oficiáně neprodává)

Tady je někdo mimo realitu :)Špičkově zpracovaný by mohl být tak maximálně Fujitsu Q584.

Mimo realitu jsi tak max. Ty.Píše do 15 000 tisíc,ne Tablet za skoro 40 000 Kč.Taky bych si dal říct za patnáct.

Neni, pokud chce kvalitni zpracovani, tak musi zapomenout na tablet za 10-15 tisic. Jinak souhlas, to Fujitsu je pecka.