» Poradna » Ostatní

Tablet s tužkou

Dobrý den, chtěl bych si koupit tablet s OS Anroid s perem, na zápis poznámek a kreslení obrázků z přednášek na vysoké škole?Můžete mi prosím poradit jaký?Moc děkujiRadek

Odpovědi na otázku

Ipad pro + Apple pencil. Nic s Androidem nemá pohodlný a dobře použitelný pero.Případně telefon Samsung Note 10 nebo levnější Note 10 Lite. Pero je luxusní a psát se s tím dá nečekaně dobře. Delší texty asi ne, ale na poznámky je to super.

Vzhledem k tomu, že na vysoké se těch poznámek píše často docela dost, tak z vlastních zkušeností doporučím buď normální pero a papír nebo se naučit psát na klávesnici všema deseti, protože nic s psaním na displej se na dlouhé psaní nehodí ani to není pohodlné. Navíc všechna tahle zařízení mají taky lesklý displej, takže se to může snadno stát, že nejsi schopen v přednáškové místnosti zajistit, aby se ti jakž takž pohodlně psalo a navíc jsi na tom displeji něco viděl...PS: zkušenost s několika modely Note od Samsungu, jedním Thinkpad tabletem, Apple s Pencilem jsem v ruce měl chvíli taky...

Tak priste zkus na ten iPad s pencilem Paperlike Mozna ti to zmeni tve dosavadni zkusenoti a pohled na vec

vzhledem k tomu, že ekosystém Apple mi nemá co nabídnout a takový tablet by pro mne bylo dosti omezené zařízení, tak fakt nemám důvod. Ono je to celkem drahá sranda na náhradu poznámkového bloku...