» Poradna » Mobily

Tablet přenos do TV

Dobrý den,Nevíte prosím jak přenést obraz se zvukem z tabletu Huawei MediaPad T3 10 TA-T310W16TOM do TV?Nikde jsem nenašel ze by tablet disponoval nebo nedisponoval funkci MHL. Tv není smart, tudíž bez WiFi.Chtěl bych to propojit přes kabel (nejspíš mikro USB-HDMI) ale nevim zda to bude fungovat.Možnost přes Chromecast znám, ale raději bych přes ten kabel. Děkuji

Odpovědi na otázku

Kdyz to lze udelat jednoduse a pohodlne prez Chromecast, proc neustale saskovat s kabelem?

Řeším jen s hlediska ceny. Kabel by mohl být kopem 300. Chromecast stoji kolem 1000

na Ebay se za cca 3 stovky prodávají alternativy typu EZCast. Nemám vyzkoušené, ale někteří si je tu myslím chválili.PS: MHL kabel za 3 stovky je mazec, já za něj nedal ani 150 Kčhttps://www.ebay.com/itm/CABLE-MHL-HDMI-HDTV-M...

S troskou stesti je koupis Chromecast kolem 500Kc, tyhle cinske polofunkcni kopie jsou vyhozene penize.Stoji ti ta drobna uspora za neustale otravne pripojovani kabelu? Chromecast zapojis a funguje.

Pokud nepodporuje MHL, přes kabel to nejde.

A nevíte jak to zjistit, nikde to o tom není ani zmínka...

evidentně MHL nepodporuje:https://www.mhltech.org/devices.aspxkdyby ano, výrobce či recenze se s tím pochlubí.

Ok, díky moc, to jsem potřeboval vědět.V tom případě zbývá jediná možnost a to koupit chromecast.

Pokud není zmínka = nepodporuje. To je snad logické, že by se výrobce pochlubil, kdyby to podporoval