» Poradna » Notebooky

Tablet pc blbne napájení

Ahoj, mám problém s tablet-pc Umax Visionbook 9wi. Zlobí mě nabíjení. Když mám tablet na nabíječce, tak to nabíjí jen když je tablet vypnutej. Když mám tablet zapnutej tak to nenabíjí vůbec. Často se taky stává, že když ho vypnu, tak se samovolně zapíná a vypíná ... . V čem by mohl být problém? Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Uzivatelia roky atakuju vyrobcov (nie len tabletov, ale aj notebookov, smartfonov), aby zdroj/nabijacka boli co najmensie, najlahsie teda lahko prenosne.Ale je to nieco za nieco, zdroj obe veci nestiha."se samovolně zapíná a vypíná ... . V čem by mohl být problém? "To nezistis v poradni, ale v systemovom logu OS.

P.S. nasiel so recenziu:https://www.digilidi.cz/recenze-umax-visionbook-9... napajaci system je chudobny:"nepodařilo připojit, resp. na něm rozjet, externí 2,5palcový disk"Ale dobra sprava je:"Naopak si cením možnosti nabíjet ho prostřednictvím mikro USB konektoru, takže nic nebrání jej používat v autě, různě na cestách a třeba využít i powerbanku."Takze mozes vyskusat namiesto slabeho dodavanejo zdroja, nejaky vykonnejsi zdroj k mobilu, smartfonu, skratka vsetko zo specifikaciou USB (5V).

Nabíječka je k tomu 2A, i sem zkoušel svojí 2A. Nebo je ještě nějaká silnější? Jinak sem koukal do toho logu a jediný co sem tam vyčetl,že se systém neočekáváně vypl.