» Poradna » Ostatní

Tablet neuklada do nand flash pameti...4giga volne ai 200 vyuzito

Tablet mi nenainstaluje zadnou aplikaci ukazuje ze není místo ..přitom vnitrni pamet volna 200 mega a nand flash volnych 4 Giga..nejde nainstalovat ani aplikace s 50 mega.jak tablet donutit ukládat na tu nand flash? vůbec nerozumim technice.

Odpovědi na otázku

Instalace jdou do vnitřní paměti, musíš ji prostě uvolnit. Musíš tam mít minimálně 10% volných z celkové veliksti paměti.

rad bych ji uvolnil ale to by slo jedine smazanim aplikace kterou potrebuji aktualizovat..a uz to nejde bo není místo a přitom by tam mela mit nand pamet ještě 4 giga volnyho , jak pouzit tu zamcenou pamet ??