» Poradna » Mobily

Tablet nereaguje na nabíječku...

Dobrý den, dotaz je prostý...Když tablet zapojím do nabíječky, vůbec nic se nestane, nenabíjí se. Nabíjecí kabel je funkční, telefon mi nabije, ale tablet na něj nereaguje. V čem může být problém a dá se to opravit??

Odpovědi na otázku

A kterou nabíječku používáš? Tu z mobilu nebo z tabletu?

Z telefonu, ale doteď vždy fungovala...

Nabíječka z telefonu nemusí být dostatečné výkoná pro tablet. Některé tablety (třeba jako iPad) se odmítají nabíjet pokud nabíječka není schopná dodat dostatečný proud.Je taky možné že odchází a už není schopná tablet nabít.

I při zapojení originál kabelu a adaptéru se nenabíjí...

Že by byl problém v "neznámém" tabletu, v konektoru nebo v baterii? (pokud je teda nabíjecí adaptér odzkoušený - ono tan nějak píšeš že je funkční kabel, ale o oadaptéru ani slovo - nevíme tedy jestli používaáš adaptér, nebo to nabíjíš z USB portu...) Opravit se dá vše - jen je třeba posoudit jestli se to vyplatí. Ono někdy oprava stojí víc než nový výrobek.

Tablet Samsung Galaxy Tab3... vyzkoušela jsem všechny adaptéry i kabely, i nabíječky od Samsungu, co máme doma... Nereagují jen na ten tablet.

A je to nový tablet? Protože jsem se setkal s tím, že u nového přístroje nabíjení trvalo několik hodin....vypadalo to, že je tablet KO a baterie se nenabíjí...už jsem se chystal ráno na reklamaci. Ale jen tak...jsem ho zkusil přes noc nechat v nabíječce....a ráno koukám...tablet normálně šlape

Nesviti tam nejaka dioda kdyz se nabiji?

Myslím, že nikdy žádná nesvítila, i když fungoval...

Právě že nesvítila....tablet vypadal totálně KO. Ale jak píšu...to bylo při prvním nabití.... Jakmile se takto poprvé nabil...už se choval standartně.

Je asi 3 roky starý...

Mám ten stejný problém 7 let tablet Lenovo originál kabel vždy sem nabíjel z PC USB portu vždy nabyl rychle a letos už kabel je ten první co měl z druhé strany takový háčky nevim jaky to je typ zda usb c micro nebo co to je a už tam tolik nedrží takže nabíjí nenabíji při pohybu kabelu jediný co ten kabel má je zesílená kostka u konce co se strká do tabletu jiný kabel z telefonu to nejde nabít ikdyz se připojí na originální nabyjecku k tabletu
celou dobu při nabíjení držet kabel je dosti nekomfortní děkuji za rady

Tablet nereaguje na nabíječku nejde to nabíjet děkuji