Tablet nejde nabít, ani zapnout

Zdravím,Již několik let vlastním tablet Lenovo Yoga 8 a do teď bez větších problémů. Včera se mi úplně vybil, když jsem hodně chtěl dnes nabít, tak to nic nedělalo. Obvykle se po připojení nabíječky rozsvítí a ukazuje stav baterie (plní se). Momentálně se pouze rozsvítí a ukazuje, že je baterie prázdná.Když ho zapnu, tak se sekne u loga Lenovo a dál nic (stejně jako když byl vybitý dříve).Vyzkoušel jsem různé nabíječky a nic. Dokonce jsem vygooglil, že to může být způsobeno nabíjením z jiné nabíječky ( což občas dělám). Restart do továrního nastavení nechci dělat, protože tam mám certifikát do mobilní banky, jedině při nejhorším. Ostatní se stejným problém píšou, že reset nepomohl. Navíc mám tuto nabídku v čínštině...

Odpovědi na otázku

Lenovo bývají šunty ale možná si dal špatně nabíječku do tabletu

Nabíječku jsem tam připojoval vícekrát a port vypadá v pohodě.

Mne sa to stalo pri telefóne a stačilo nechať pol hodku na nabijacke a potom sa normálne zapol a začal nabíjať.Keď sa totižto batéria vybije úplne tak jej treba dať čas kým sa dostane do normálneho stavu.

Aaa. Pokud je stará vicekrát podbitá nepomůže ani voda svecená.U Mivvy dual jsem ji do loni vždy rozjel, ale letos ani po dni a noci v nabíječce. Mobil se rozsvítí ale pri odpojeni zhasne - u me je to jasne , dosoužila

Ďakujem veľmi pomohlo myslela som si že je po něm

????????????

A co odneho chces ked je baterka na nule a hned ho zapinas

nejde mi zapnout a ani nesviti pomocte mi prosim.zalezi mi na tom