» Poradna » Ostatní

Tablet nastartovaný s nenabitou baterií

Mám tablet Colorovo Citytab supreme (model: CVT-CTS-10-QC), operační systém je Windows 8.1, procesor Intel AtomTablet se mi povedlo nastartovat s nenabitou baterií, bootování nebylo dokončeno. A od té doby už tablet nenastartuje. Když ho zapnu, tak se pouze rozsvítí dioda zapnutí, ale na displayi nic nevidím. Jediné na co tablet reaguje je 10 sekundové podržení zapínacího tlačítka power - tím se vypne. A ještě reaguje na stisk klávesy home - při jejím stisku zavrní vibrace jinak nic.Dá se tablet s Windows nějak natvrdo resetovat ( factory reset ) obdobně jako to jde u Androidu. Nebo se dá nějakým způsobem vyvolat alespoň nějaké boot menu?Zkoušel jsem tablet zapnout způsobem:Tlačítko snížení hlasitosti plus tlačítko power - nic se nezměnilo, display stále černý, ani žádné probliknutí jsem nezaznamenal, potom jsem zapínací tlačítko podržel aby zhasla dioda která indikuje zapnutí tabletu.Zkusil jsem ho zapnout znovu, ale tentokrát pro změnu se současným stisknutím tlačítka pro zvýšení hlasitosti a také nic.Za každou užitečnou radu předem děkuji.M.

Odpovědi na otázku

Jinak pomoct by mel hard reset. Strejda Google radi:COLOROVO – Obě tlačítka hlasitosti naráz + zapínací (při vypnutém tabletu.

Bohuzel ani tahle kombinace mi nepomohla, zkousel jsem ji a zkusil jsem ji znovu i ted, ale display se porad nerozsviti, pouze se rozsviti dioda zapnuti.M.

A je baterie opravdu nabitá. Vyzkoušel bych jiný kabel a nabíječku.A také vyzkoušet tlačítka držet dostatečně dlouho.

Nabijelo se to celou noc fungujici nabikeckou z druheho stejneho Colorova.Tlacitka jsem drzel dost dlouho, zkusil jsem to i nekolikrat, ale stejne nic, jenom se rozsviti dioda.Pokud jsem ty tlacitka drzel opravdu dlouho, tak cca po 10vterinach dioda zhasla (tzn. tablet se jakoby natvrdo vypnul)M.

To jedině zkusit nahrát FW (otázkou zda je pro tento tablet volně dostupný) nebo reklamace.