Tablet napájení přes USB a současné zapojení klávesnice

Neřešil někdo situaci. Jedná se o tablet ,který je napájen-nabíjen přes USB, a nemá samostatný nabíjecí konektor. Jak řešit situaci, kdy chci mít připojenu klávesnící a zároveň nabíjet když je k dispozici jen jeden USB? Neexistuje na to nějaká origo redukce?

Odpovědi na otázku

kup si obycejnej rozbocovac usb z jednoho udelas v pohode 4 usb stoji to par korun do 300

no tudy cesta nejspiš nevede. Tohle je USB OTG, to funguje trochu jinak než USB na PC nebo noteboku

Vyzkoušel jsem to, nestačí USB HUB. Musím podotknout, že jsem zkoušel s tabletem GOCLEVER R75.-První zapojení: Přes redukci která byla u tabletu (mini USB samec na druhé straně USB A samice) připojím USB HUB (1 na 4). Na HUB současně připojím myš a nabíječku. Funguje optická myš, nabíječka nenabíjí.-Druhé zapojení: Z tabletu vysunu redukci a nahradím ji přechodkou (to samé, ale bez kablíku). Na přechodku je zase připojen HUB. Tablet začne nabíjet, myš zhasne, nemá napětí.Takže buď jedno, nebo druhé. Kde je problém, jak to řešit? (Nepište, ať si koupím tablet s extra napájením

Nevím ale já měl podobmý problém a zjistil jsem že vada je vodběru proudu u USB hub.Vyměnil jsem jej za hub s napáječem a je vše OK-Třeba pomůže i vám.

Teoreticky to lze. Musite napajet si vlastni Y kablik https://sites.google.com/site/sonicboomworld/my-pr... a pohrat si s kernelem. Radeji bych pouvazoval o bluetooth klavesnici.Pokud umite anglicky, tak toto tema je dost diskutovane na XDA Developers. http://forum.xda-developers.com/sitesearch.php

Jo, dík, už jsem to pochopil. Šťastnější bych byl, kdyby se to dalo koupit. Do bastlení se mě moc nechce. Snad později.

Reaguji ještě jednou (popisoval jsem moje pokusy se zapojením HUB).Po přečtení článku:http://www.hw.cz/teorie-a-praxe/dokumentac... sice nemám jasno, na mě je dost odborný, ale pochopil jsem z něj, že myš či klávesnici současně s napájením pracovat nebude. Zřejmě proto, že se jedná o rozdílné komunikace.

resim naprosto ten samej problem - pouzivat cely den tablet ktery bude napajen a bude mit pripojen klavesnici, mys a pripadne disk a 3G modem. jsem az zarazen ze to neresi vic lidi - moc jsem si na tohle tema toho na netu neprecetl. vpodstate potrebuju z tabletu udelat netbook. zatim jedine co jsem nasel a co vypada ze by mohlo fungovat je toto http://www.ebay.com/itm/Dual-Micro-USB-Host-O... muze mi nekdo prosim potvrdit ze by to vazne mohlo fungovat? jinak asi budu muset vazne koupit bluetooth klavesnici a mys (muze tablet komunikovat pres bluetooth s klavesnici a mysi zaroven? - to se priznam ze netusim) - ale stale to pro me nebude resit pripojeni modemu a disku

tak ja sem ten kabel z ebay vyzkousel,mam jen o jedno usb vic.napajeni funguje,ale problem je v tom ze zkrz ten adapter proteka malo proudu a tak to treba u hrani her nestiha napajet.jinak klasicke veci jako mys,HDD,klavesnice.vse funguje.Mam Lenovo miix 2 8"

takže vám opravdu funguje set klávesnice s myši a externí disk a zároveň to nabíjí, jen prostě pomaleji?díky mocKoupil jsem už dva podobně kabely a ani jeden mi nenapájí, set funguje. Jak Samsung Note 2 tak Asus T100 nenabíjí

Možná to neřeší Váš problém, ale nabízí se přístroj, který se dokáže nabíjet bezdrátově, nebo má na boku magnetický konektor pro příslušenství, pak stačí za stovku koupit magnetický dobíjecí kabel a je to :)

Jediné řešení asi je Bluetooth klávesnice.

Dasa to bezproblemov napojiť musiš ale obetovať kabel stači rozrezat a prepojiť cez čokoladku / ak ti nevadi vyzor / popripade môžeš priamo na beterku napajkovat kabliky z konektorom ja som použil namiesto jacku kedze sluchadla nepouživam . to by bolo vyriesene nabijanie ale aby tab tahal mys aj klavesnicu cez otg o tom netusim ..

Zapojit klavesnici

Nájsť dok pre tablet s výstupom jack, nabijanie, hdmi (usb).