» Poradna » TV, audio a video

Tablet na tv

Potřebuji si koupit tablet, aby šel propojit kabelem na tv(CVBS, USB, YPbBR, HDMI, HDMI/MHL). Nějak jinak než přez microHDMI na tabletu...úzký výběr. Obraz z tabletu na tv. Co by měl tablet mít a jaký kabel....?

Odpovědi na otázku

To máš smůlu, protože jinak, než přes MHL to propojit nelze. Respektive lze, ale nebude to použitelné na video. Takže jedině najít něco s podporou MHL.

MHL muze byt i na USB-C, ne?

Jistě. Ale musí být výslovně uvedeno, že tam je. Samotný konektor USB-C nezaručuje, že tam je k dispozici i video.

tablety nepodporuju ggl chromecast?

Chromecast neslouží k přenosu videa z tabletu/telefonu do TV.

a naco? Pripojim tablet na chromecast a vidim to co je na obrazovke.

a nema to ani taky lag ako windows, normalne cez to ide pozerat futbal. Mam vyskusane.

Pokud je mi známo, tak Chromecast slouží ke streamování z telefonu/tabletu do TV, ne k zrcadlení obrazovky.

Nevím, jak se to jmenuje u androidu, má taky zrcadlení, ale u applu je to airplay

Jo, ono to nějak jde, ale je to nepoužitelné pro sledování filmů, není to schopné kvalitně přenášet FHD bez lagů. Ani to k tomu není určeno.

Redukce bude vypadat nejak takhle. Ale kazdopadne to musi podporovat ten tablet. I kdyz maji USB-C, v drtivy vetsine pres nej HDMI nepodporuji.https://m.alza.cz/alzapower-flex-core-usb-c...

A co micro HD port?

A to má být co?

V popisu na BanggoodJumper Ezpad 7 intel Z8350...bylo to česky

Nedopsane micro HDMI?

Mám zkušenosti..dobrý. Málo možností při výběru...do 7000,- snad jen 5,6 kousků. Napříč domácí i čína..wish, joom. Banggood....Nějaký tip.

S microhdmi

A co to je "microhdmi", může dáš odkaz?

Tady je odkaz na micro HDMI https://is.gd/kKScyk

Kruciš, ty chtěl odkaz na microhdmi

A proc tablet? Pokud to ma byt na prehravani multimedii tak rovnou nejaky mediabox (Shield, MiBox atd.)

Zpracovani obrázků, kreslení podle nich a přenos zapasů na tv....trochu i hry

Co a v jaké kvalitě chceš přehrávat na tv? Jestli je to do 1080p, tak bych to řešil bezdrátově, ve firmě děláme běžně prezentace na projektoru přes ipady (airplay) win10 notebooky (miracast) a funguje to spolehlivě

Mám níže uvedené zařízení.Samsung Galaxy TAB 6 .I-TEC USB C adapter Power Delivery C31DTPDHDMI.Připojil jsem i Xbox One Wireless Controller White, klávesnici, myš. Hraji na tom COD Mobile.

Potřebuješ koupit tablet který připojíš přes HDMI a ne přes microHDMI ?? Co to je za požadavek ?? Pokud má tablet MicroHDMI tak ten kabel se do TV zapojuje HDMI ...Něco chápu špatně ??