» Poradna » Mobily

Tablet na fullHD filmy

Zdravím, viem ze podobnych vlaakien je tu dost, no potreboval by som poradiť ohľadne výberu tabletu. Potrebujem slusne vyzerajúci tablet co zvládne v pohode prehľad full HD filmy, surfovať na nete a prehrať hudbu. Žiadne hry ani LTE/4G, ani ine funkcie mi netreba. Cenovka by sa mohla pohybovať do 250€, najlepsie. Vdaka za každú radu

Odpovědi na otázku

asi bych se poohlédnul po zařízeních 2v1 s úhlopříčkou 10" a operačním systémem Windows 10 např. lenovo miix 300 64GB nebo acer one 10 32GB s 500GB HDDvýhodou je, že windows na těchto zařízeních jsou stejné jako na desktopech a v případě potřeby je možné spouštět z karty nebo flashky portable aplikace (sumatra pdf, libre office, mpc-hc, vlc, foobar)