» Poradna » Mobily

Tablet na filmy a práci

Dobrý denvím že toto téma už je asi tisíckrát omleté ale teprve ted me hodně cestování donutilo odložit notebook a pořídit si tablet.Bohužel jsem nenašel žádné aktuální recenze nebo rady jaký notebook by byl vhodný na filmy v nějaké slušné kvalitě a na plynulé prohlížení internetu... všechno co jsem na internetu našel jsou rok dva nebo tři roky staré informace což znamená že tablety už dnes nikoho nezajímají nebo jsem blbý... prosím vás proto o nějaký tip. děkuju

Odpovědi na otázku

A jaký tablet - 7", 8", 9"...? Systém - Android, Windows, iOS...? Tablet na filmy a práci - v nadpisu, v textu - na filmy v nějaké slušné kvalitě a na plynulé prohlížení internetu - mezi těmito dvěma způsoby použití jsou dost podstatné rozdíly. To jsou dotazy.

Tak když na sledování filmů tak vy bylo ideální asi tak ta 9" OS moc nevím možná Windows ? Ať je to podobný pc ale zase mi na to spoustu lidi řekne že jiný je lepší takže v tomto si nejsem úplně jisty

A co se má vůbec na mysli slovem: "práce"?!

Na práci jak jsem uvedl plynule prohlížení internetu, prostě jsem hudebník který hodně cestuje letadlem a protoze si nemohu vzít notebook ale jen svoje hudební nástroj to je viola tak potřebuju nějaký tablet. Moje Prace je hledat hudební festivaly a následně je kontaktovat a když mám volny čas tak chcu sledovat Filmy .....Odpovědi který jsem doted dostal jsou opravdu stupidní od stupidnich lidi ... Prosím o nějakou k věci Děkuju

Tablet na práci? Ono na práci na cestách je vhodný právě ten notebook. Ale tak hodně taky záleží co je to za práci. "Práce na počítači" je velmi široký pojem.

dle mých zkušeností i malý netbook je mnohem šikovnější na práci než tablet - ve chvíli kdy člověk píše nějaké emaily, nebo nedejbože textové dokumenty, tak se tablet může jít bodnout a ani externí klávesnice tomu moc nepomůže...

Mne už základní věc, jako dvě okna vedle sebe(na jedné staně otevřená kniha, na druhé Word, do kterého píšu poznámky), na tabletu jaksi nejde. A abych pořád minimalizoval a obnovoval okna, to bych se uklikal. Takže na cesty jedině notebook/netbook.

tak ono na 10ce displeji to skoro nejde i z jiných důvodů. Proto mám na práci stále 15ku notes a menší nechci.

Přesně tak.

kúp si ipad a hotovo