» Poradna » Ostatní

Tablet MOBII nejde nabíjet

Zdravím, máme teblet MOBII-9,7"PRO tab2. Kontrolka nabíjení svítí, ale nenabíjí se(ani po změně nabíječe). Zkoušely jsme nabíjet přes USB, ale po nekolika nabití přestalo fungovat i toto. Poradí mi prosím někdo co s tím lze provést? Díky

Odpovědi na otázku

"Zkoušely jsme nabíjet" - holky????? Že by byla au baterie? Bohužel nepíšeš jak je zařízení staré - takže posuď jestli se to vyplatí na servis, jinak pořídit baterii a pokud si na to troufáš - vyměnit sám....