» Poradna » Notebooky

Tablet Lenovo Yoga

Dobrý den, už dlouho zvažuji koupi tabletu a asi jsem podlehla reklamě nebo co, ale líbí se mi Lenovo Yoga. A moc Ted jsem si našla už tu třetí verzi http://www.okay.cz/lenovo-yoga-3-10-lte-za0k... Takováhle cena je pro mě v pohodě, viděla jsem ho snad i za 12k, ale to nechci. Ráda bych ale slyšela Vaše zkušenosti a názory, jestli to je opravdu dobrý tablet, nebo bych platila jen za značku? Děkuju

Odpovědi na otázku

1GB RAM je zalostne malo. Nekupoval by som nic, co nema aspon 2GB RAM.Daj si poradit.

a abych tě dorazil tak nejen 2GB RAM ale ještě HDD(nebo co to tam vlastně je ) musí mít minimálně 32GB jinak je to trápení.

Je tam zřejmě eMMC. A s 16 GB (+ slotem na kartu) se dá taky žít, ale na větší hry to moc není.

ten hw je nič moc. na druhú stranu, čo sa ergonómie a výdrže týka je na tom veľmi dobre.ak neplánuješ hrať náročnejšie hry vo veľkom, tak s ním budeš spokojná. na maily, fb, youtube, filmy je skvelý. dáš si tam rýchlu SD kartu a si zahojená. ináč som ho používal nejakú dobu, vyskúšal si v podstate všetky verzie od prvej yogy, vrátane win verzie a bol som spokojný. jediná chyba bola tuším pri dvojke kedy blblo prehliadanie webu v akomkoľvek prehliadači (sekalo scrollovanie). ak ti nejde o hry tak odporúčam

Na smartfone mam vyuzitej cca 1,1GB RAM hned po spusteni. Zalezi, co mas nainstalovane, co bezi na pozadi atd. Na Nexus 7 Tablete je to cca tak isto.V mojom pripade by 1GB RAM bol malo, v pripade, ze clovek nevyuziva aplikacie, ktore bezia na pozadi, tak 1GB s odretymi usami.

súhlasím, že 1GB je fakt málo. netuším koľko sa reálne používalo, nekontroloval som to. ja som na ňom chodil len na web a twitch.dnes ho má babka na knihy plus solitaire a maily s yt a nič z toho na ňom neseká. v podstate tam ani nič iné nemá nainštalované. ale áno, v tomto som bol sklamaný, že lenovo tam nacpalo dnes v podstate minimálny hw. atom z druhej generácie vymenili za snapdragon (aj keď atom mal nejaké problémy s androidom, ako som spomínal, sekal web napríklad) a z 2GB ram to dali späť na 1GB. fakt nerozumiem tomu kroku.