» Poradna » Notebooky

Tablet Fujitsu-Siemens P-701 hlásí-V zařízení neni baterie

Koupil jse v Avacomu novou baterii,protože orginál už má nejlepší léta za sebou.Všechno vypadalo OK ale po určité době začala kontrolka baterie na ntb blikat a na ikoně baterie se objevilo x .když jsem na to najel myší tak tam bylo V zařízení není baterie+je to na nabíječce ale nenabíjí se,vyberu kabel dám zpátky tak se začne nabíjet pak opět přestane atd.. V servisu baterii vyměnili za novou ale problém zůstal.

Odpovědi na otázku

Dobrý den to není možné když máte ntb tak musí mít v sobě nějakou baterií jinak by se ani nezapnul nevím co s ním je ale myslím že je to buďto vir nebo malware ale nejsem odborník radši zajdete do servisu a tam se poptejte 😟😟

Máš pravdu odborník opravdu nejsi, protože notebook se zapne i bez baterieTipuji na problém bud v baterii nebo v konektorech

Když tam dám starou baterii tak je všechno ok.Problém možná bude s tou novou.Možná si s ní ntb až tak nerozumí.