» Poradna » Mobily

Tablet do 10 tisíc

Dobrý den,Hledám nejlepší tablet do 10tisíc.Zatím je podle mě nejlepší Ipad Air 1generace.Předem díky za rady

Odpovědi na otázku

Radím, že nejlepší tablet do 10 tisíc je iPad 3.Za 5000 ti ho prodám.To je zase "dotaz"...

iPad určitě ne. Nejlepší tablet do 1000 je nexus 7 popřípadě pokud by si ještě trochu našetřil tak nexus 9

Normalne jsem se zeptal ktery tabled by jste mi doporučili.To je zas kentář

Normálně jsi se nezeptal, pouze jsi oznámil, že hledáš nejlepší tablet (bůh ví na co, z jakého hlediska) do 10000 a že se ti zdá nejlepší iPad Air 1.

Tak podle toho na co bude tablet primárně určen, jestli na sledování HD videa, poslechu hudby nebo hraní her...Tak třeba na hraní her určitě NVIDIA ShieldNa multimédia jednoznačně Lenovo YOGA 2 / 3 Generace...

Jak chceš poradit, když neřekneš, na co ten tablet chceš a co na něm budeš dělat? Pro mne je třeba Apple naprosto nevýhodný, protože u mobilního zařízení vyžaduju možnost přenosu filmů, souborů apod. přes kabel usb a to bez nutnosti instalace nějakého speciálního softu. To Apple pokud vím stále neumí, resp. nechce umět (možná ho to dokáže naučit Jailbreak).Osobně taky třeba uvítám podporu microSD karet, protože nacpat filmy na cesty na interní úložiště obvykle fakt nejde...A fičury typu MHL nebo USB host jsou taky fajn...