Tablet Chuwi HI10

Toto je v dané cenové kategorii asi nejrozumnější volba? Budu muset vyměnit tablet protože potřebuji abych na něm bylo více USB portů a tady tento má micro USB pro napájení a k tomu dva USB porty klasické 2.0 a 3.0. Za cenu kolem 5.600,- Kč je to v konfiguraci Full HD, 4 GB RAM, 64 GB SSD a CPU x5 8300 asi to nejlepší co jsem našel ale raději se ještě zeptám jestli není něco dalšího na trhu. I si klidně trochu připlatím za značkový tablet a třeba s trochu nižšími parametry ale potřebuji aby u toho tabletu bylo více USB portů a právě problém je že většina tabletů má pouze jeden USB micro port a nejde tedy mít k tabletu připojené další zařízení a zároveň tablet napájet. Co jsem četl recenze tak lidi jsou s tímto tabletem Chuwi HI10 maximálně spokojení v rámci poměru ceny a výkonu.

Odpovědi na otázku

Vidím že nikdo nepíše a toto je tedy asi opravdu nejvýhodnější varianta v poměru cena výkon. Nicméně bych se chtěl ještě zeptat na jednu skutečnost k tomuto tabletu. Jsou tam anglická Windows 10 a u prodejce v diskuzi prodejce psal že tam jde dát skrze aktualizace bez problémů čeština. Jak je toto myšleno? Jdou tyto anglické Windows 10 zcela přepnout na češtinu aby byly celé v češtině či pouze tam jde dát podpora češtiny aby fungovala česká klávesnice a české programy. Díky za informace.

S anglickými Windows 10 také nikdo nic neví ale to je jedno. To si zjistím přesně u prodejce. Na závěr by mě zajímalo jestli by se tu nenašel někdo kdo by tušil jak je to u tohoto tabletu s oněmi 4 GB RAM. To řeším jen ze zvědavosti. Hodně lidí to řešilo v diskuzích u prodejců a nikdo to tam nevěděl. Jde o to že procesor Atom x5 8300 podporuje pouze 2 GB RAM. Až vyšší model Atom x5 8500 podporuje 8 GB RAM. Co já zjistil tak mezi těmito procesory je rozdíl v jednokanálovém a dvoukanálovém zapojení RAM nicméně to s tím asi nesouvisí. Ono toto není tolik důležité jelikož je zřejmé že se jednoduše výrobci tam tu ramku podařilo dát nicméně mě to jen zajímalo jak když to Intel nepodporuje. Majitelé tohoto tabletu to v diskuzi rozebírali a ta ramka tam skutečně je a je plně funkční.

Dobrý den. Koukám že bez odpovědí. Mě se dostal teď tento tablet do ruky. Máte ho ještě? Případně bych od Vás koupil Dock Station a klávesnici. Případně celé zařízení. Díky. Hezký den