» Poradna » Web a internet

Tablet android

Zdravim mam doma tablet a pri pokusu pripojeni pres wifi mi pise ze nelze navazat bezpecne spojeni. Pokud dam treba Google vyhledávání tak to jde ale pokud dam treba seznam nebo parabolu tak to vyhodi tuto hlasku a konec. Udelal sem tovarni nastaveni a zkousel i 2 ruzna pripojeni a porad stejne. Dekuji za radu

Odpovědi na otázku

Tipouju, že to bude nějaký prehistorický přístroj s androidem 4.x nebo nižší?

Je tam 4.0.4

Takže to je odpověď. Zastaralé certifikáty pro zabezpečené spojení.

Klasika - starého psa nové kúsky nenaučiš ! Nič si z toho nerob , aj ja mám doma takú raritu .

Element7v2

Co se s tim da udelat?

Koupit novy tablet...

Nedá se s tím udělat nic, je to prostě zastaralý krám. Pokud výrobce nevydal aktuálnější android, jakože celkem jistě nevydal, tak smůla, čas na výměnu za nový.

Je to pro deti od sousedky novy jim meda

Tak si budou deti hrat na hristi a ne na tabletu.

To je přeci problém sousedky.. Sousedka si pořídila děti.. A jestli sousedka nemá peníze, chudáci děti.. Teď nemám na mysli, že by děti nutně potřebovaly tablet.. Do budoucna budou určitě potřebovat počítač, bez kterého se ve vzdělávacím procesu nepohnou tím správným směrem .. *Tablet je nepotřebná blbost..

To je jedno, čí to je. Na příčině problému ani nemožnosti řešení to nic nemění. Pokud jim nový nedá, nebude to líp fungovat.

Napchať im tam filmy, hry a nech ho takto využívajú. Až budú v aute sedieť, budú čumieť na rozprávky, alebo hrať nejakú hru.