» Poradna » Mobily

Tablet Acer Iconia One

Mám asi už 3 a půl roku tablet nejspíš je to Acer Iconia One nebo něco takového. Asi rok jsem ho nepoužívala a když jsem ho zapojila do nabíječky nefunguje ani teď po 2 hodinách zapojený v elektrice. Myslíte že ho můžu ještě nějak zprovoznit tak abych nemusela nechat opravovat? Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Zkus jinou nabíječku,ale tak ho připoj a zkus držet tlačítko spuštění a zároveň tlačítko hlasitosti alespoň půl minuty.

Typuji to na mrtvou baterku. Tohle se mi stává u starých mobilů co se pár let váleli v šuplíku... Zkus ho nechat pár hodin nabíjet jestli se nechytne. Jinak výměna baterie (jestli se to vůbec u něčeho takového vyplatí).

taka baterka stoji 22,5 eur, nie je tazke to vymenit, zadny kryt sa da oddelit nejakym brnkatkem na kytaru, baterie ma konektor, jenom treba davat pozor na tlacidla pri rozebiranihttps://www.aku-shop.sk/aku-tablety/akumulator-pr...