Tablet 10 palců do 13 tisíc

Ahoj,mám možnost si v práci koupit nový tablet. Chtěl bych poradit jaký. Zatím používám Nexus 7 a jsem velice spokojený. Nový tablet by chtěl větší (10 palců). Cena má být do 13 tisíc. Mám vybrané dva co se mi líbí: Nexus 10 a Note 10.1. Popřípadě přemýšlím ještě o iPadu. Chtěl bych se zeptat, který z těchto tabletů byste mi doporučili. Tablet nechci na hraní, spíše na čtení, prohlížení netu atd. U Note 10.1 se mi velice líbí S Pen, ale oproti Nexusu má daleko horší rozlišení displeje. tento problém by vyřešil nový Note 10.1 2014, bohužel na ten nemůžu čekat a cena je trochu jinde.Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Note 10.1 s S-penem je naprosto úžasný a to rozlišení mi přijde naprosto v pohodě. Líbí se mi, že na tom jde konečně i slušně pracovat - hodí se to i při poradách v práci, daj se na to črtat nápady apod. Za tyhle prachy bych asi nic jiného nevzal.

Já osobně mám příjemnou zkušenost s Transformery od Asusu. Dtto stojí za zvážení Vivo od té samé firmy.

Pockej na Asus Transformer Book T100. Moznosti uplne jinde nez u toho co uvadis a cena nejspis nizsi.