» Poradna » Web a internet

Tablet - wifi a paměťová karta

Může mít vliv SD karta v tabletu (Acer A101)na funkčnost wifi? Je-li SD karta vložena, wifi se nepřipojí k domácí ani k veřejné síti, ani žádnou nenajde. Jakmile vyjmu SD paměťovou kartu, wifi se automaticky připojí. Potřebuji obojí, pomozte, prosím, co s tím.

Odpovědi na otázku

reklamace...

To jsem se právě chystala udělat, proto jsem kartu vyndávala Takže mě nemine tovární nastaveni. Ještě se Vás zeptám, jak si mohu zazálohovat všechna nastavení, případně aplikace? Díky za pomoc.