Tablet - nenabootuje Android

Mám tablet ASUS MemoPad HD7 /ME173X/.Používám original ROM a stahuji aplikace pouze z Google Play.Ani Google Protect nikdy nic nenašel.Nemám žádný root.Teď mi najednou nenabootuje Android /4.x/.Zobrazí se animované logo ASUS a kolečko dole se neustále točí a nic ...Normal boot - nenajede.Fast boot - nejde.Recovery boot - zobrazí logo Androida a "Žádný příkaz".Dal jsem: wipe data - napsalo formating -OKa hned wipe cache a reboot.To stejné - nenajede!Dá se nějak přehrát SW tohoto tabletu? / ODIN,.../A kde najdu original firmware?Nebo mi stačí nějaká custom ROM pro tento tablet - hlavně, aby fungoval./Psal jsem i na podporu ASUS a jsem zvědavý na odpověď./Za Vaše odpovědi Vám předem děkuji.

Odpovědi na otázku

To nikdo neumí přehrát firmware u tabletu?Bude to podobné jako u telefonu.

Na podporu ASUS jsem napsal, ať mi zašlou SW pro přehrání firmwaru a firmware pro tento tablet.Je tam zaregistrován i se sériovým číslem.

Odpověď bych měl dostat do 48h.

Tento tablet má čipovou sadu Mediatek MTK8125.Dále konfigurace: 16GB EMMC, CB-802.11bgn+BT4.0, 1.2M/5M CAMERA, 1CELL3950, GPS, 1G DDR3L/Opsáno z krabice./

POZOR!Bohužel nepodporuje tzv. OTG.Půjde vůbec přehrát original /stock/ ROM /Android/ ?

Zde něco o USB OTG: https://vyvoj.hw.cz/teorie-a-praxe/dokumentac... Myslím, že nepodpora USB OTG při propojení s PC nevadí.

Zatím Díky za "spolupráci". Zde mám odkaz: http://www.androidtip.cz/navod-jak-flashnout-rom-n... Jdu študovat.

Tak ten návod je závislý na funkčním Androidu./Nenainstaluji už do tabletu ROM Manager./Android mám nefunkční! /nenajede/Nevíte náhodou jak "zprovoznit" už nefunkční Android?Díky i za případné odkazy.

Do "original" Recovery modu se dostanu.Zde na XDA Developers fóru jsou nějaké ROMky: https://forum.xda-developers.com/Máte nějakou odzkoušenou na tomto tabletu?A jak ji tam dostat?

Stačí zadat: ME173/nevzalo mi to celý odkaz/

Pokud je cesta, tak to chce najet do download mode, kterej to ma, otazka je zda jeste jede. V tom okamziku jde z pc pres soft poslat *.zip . Bud rom nebo nejaka aplikace.Podle mne zalezi zda je poskozena recovery vyrobce s tim download modem a resetem.http://www.hardreset.info/devices/asus/asus-me173x-... coz je ono, stahnes si cosi na vycisteni, hodis na sd kartu a vysledek poznas.Nakonec koncim tady https://www.asus.com/support/FAQ/1006239/ a ten soubor snad projde, nejde o rom, ma to jen 15MB a teoreticky to bude universalni.

Tak do tzv. download mode se dostanu.wipe data jsem udělal - formating - OKwipe cache jsem udělalreboot provedena teď napodruhé mi android najel /dříve jsem asi málo čekal/Ale!Píše mi to chybu: Unfortunately, System UI has stopped.Dříve jsem měl problémy s UI /asi User Interface/.Zasekával se, a nebo i restartoval.Asi je nějak poškozena ROM.Co teď?Jinak díky za odkaz.Provedl jsem to přesně podle videa. /Už 2x/.

Je teď v továrním nastavení.Ta chybová hláška neustále znova vyskakuje. /nejde zavřít/

A po 1. vypnutí /korektním/ už znova nechce najet.Neustále se znova točí kolečko s probíhajícími tečkami...

Další start - najel - znova stejná chyba a po potvrzení /OK/ se restartuje.

Tak jsem se koukal na nějaká videa na FIX, ale mě se po potvrzení tablet ihned restartuje.Nemohu nic udělat.

Jakoze sam netusim a pokud jsi mnel na sd karte nahrane ten zip a nepomohlo to, tak uz mne napada jen nahrati ciste rom. Coz by jit mnelo, protoze tablem pri tom neni zapnute, takze pokud to neni zborene totalne tak se rom nahraje a mnelo by to pak jet.Tady mas jak tam nahrat twrp https://forum.xda-developers.com/showthread.php a pak jak odemknout bootloader a nahrat rom https://forum.xda-developers.com/showthread.php [DRUHE PRISPEVEK]. Netrdim ze mas odemknout bootloader a nahrat tam upravenou rom a nasledne twrp a pak si na to nahrat co chces. Driv je tam postup jak z pc nahrat rom, kdy by mnely bez problemu projit rom primo od vyrobce.PS: Samo ze si dave bacha co delas, sice uz se to jako cihla tvari, ale treba to pujde zachranit, takze to radej prokonzultuj s google.

Upozorneni redakci pro stupiditu tazatele odeslano.

Co je stupidní na tom, že chci v poradně poradit, jak zprovoznit nefunkční tablet?Přesnou HW konfiguraci jsem napsal a i popis problému.

Pokud si chcete psát blogísek o Vašem předpotopním tabletu je od toho fórum, né poradna.Reset nepomůže > flash od výrobce nepomůže > forum o tom Asus tabletu . nepomůže > elektro odpad. A né ten román co jste sem napsal.

Obzvláště třeba samostatný post že ...odpověď bude do 48hodin... nadmíru důležitý . To jste to nemohl napsat najednou ?

Co to tady je? Nějaká forma samomluvy?