» Poradna » Ostatní

Tablet - nenabíjí se

Zdravím,mám problém s nabíjením tabletu. Bohužel nemám jiný konektor, než ten kterým nabíjím telefon Sony Z1 compakt (INPUT:100-240VAC, 50-60Hz, 140mA,......OUTPUT:5.0VDC, 850mA). Tablet mám půjčený od kamarádky, která už ten originální konektor nemá. Je problém v tom konektoru nebo v samotném tabletu? Tablet už je starší, bohužel je, respektive není nabitý 0%, tudíž po zapnutí se okamžitě zase vypíná. Když je zastrčený v nabíječce, pořád se rozsvicuje, ale nenabíjí. Zaslala bych fotky, ale zde to asi nejde.Předem díky za rady.

Odpovědi na otázku

Konektor je konektor a nabijecka je nabijecka. Je dobre to nezamenovat.Tahle nabijecka patrne na nabijeni tabletu proste nema. Staci pouzit "silnejsi" nabijecku od jineho tabletu. (Nicmene jeste to neznamena, ze tablet nemuze byt vadny. To se vylouci az pouzitim vhodne nabijecky.)

Zkus si od někoho půjčit silnější nabíječku - kdyby se našla 2A ...