» Poradna » Ostatní

Tablet - aplikace (sešit)

Dobrý den. Nyní vlastním tablet s bluetooth klávesnicí s OS - Android a chci s ním nahradit své sešity . Dříve jsem vlastnil tablet s IOS a tam jsem měl aplikaci přímo na psaní do "sešitu" (goodnotes). Vyhovovala mi v něm jednoduchost a přímo k poznámkám jsem si mohl nakreslit jednoduchý graf. U android OS nemůžu žádnou podobnou aplikaci najít. Kromě aplikace školní sešit která mi nevyhovuje a nedá se v ní kreslit.Prosím o radu jestli neznáte nějakou "dobrou" aplikaci pro psaní poznámek pro Android.Děkuji

Odpovědi na otázku

já bych si na google play našel OneNote(zdarma).používám a můžu výrazně doporučit.Opravdu skvělá možnost třídění, přehledný, nemá chybu. Další výhodou je možnost udělat si u MS účet a potom se ti zápisky synchronizují se Skydrive, což má následující výhody:pokud table odejde, neztratíš datalze je zobrazit v prohlížeči - jenom se přilaš na skydrive a tam si to otevřipokud máš více zařízení (další tablet, mobil, pc s ms office), tak se přihlaš i tam a zápisky uvidíš i tam