» Poradna » Ostatní

Tabak

Lidi nevite jestli se da jeste dneska koupit tabak GOLEM? A co to kdyztak zhruba stoji?

Odpovědi na otázku

Mně ho shání kamarád za 110 korun balík.(obsah je 150 gramů)

já ti ho prodám za 8O korun

Dobrý mám záujem o tabak je ešte na predaj

dobrý den, a kde vám ho schání?

Dobrý mal by som záujem o tabak máte na predaj

Dobrý mám záujem o tabak máte na predaj

TVL...u nás je za 60,-Kč

Mela bych zajem o tabak golem byl by jeste k sehnani prosim???

U nás je Golem za 75kč, jestli chceš nebo jezdís do Ústí nad Labem. Případně ti pošlu. Je to v lepší kvalitě než býval. Kouřím ho už 18let.

Dobry den.Mela bych zajem o tabak Golem.na koho se mohu obratit.Dekuji

mohl by ste mi poslat kontakt prosim nejlépe telefon...jarintrlica@seznam.cz ..kupoval bych tabák pravidelně...

Dobrej máte ještě ten tabák a za kolik děkuji

Je to ještě aktuální?diky

Dobrý den dá se u Vas ještě sehnat tabak golem?děkuji moc

Dobrý mal by som záujem o tabak máte na predaj

Máte ještě k prodeji tabák Golem. Děkuji za odpověď. Saba

Dobrý den .máte tabák golem ,?popřípadě za kolik a jaký množství ..kupoval bych každý měsíc po 7 balení

Dobrý den, Akiranabízíte k prodeji tabák Golem směs Extra , mám zájem o zakoupení. Prosím o zaslání podmínek prodeje a doručení (nebo kontakt.Děkuji předem za odpověď,Ivan Vlček, mob.:603432597 nebo mail: tfb.iv@volny.cz

Dobrý den .máte tabák golem ,?popřípadě za kolik a jaký množství ..kupoval bych každý měsíc po 7 balení podle ceny třeba i více množství .. imejl marek.pospisil24@seznam.cz