» Poradna » Mobily

T-mobile NOKIA 521 z dovozu- zablokovana ceska sim karta, no service!

koupil jsem nedotovanou nokii 521t-mobile v usa, po vlozeni ceske micro sim od t-mobile mi to rika no service, zablokovana sim karta a nelze to pouzivat. odbornic ze zakaznickeho servisu t-mobile mi nepomihli, neporadite mi co s tim? dekuji moc!

Odpovědi na otázku

Prodat na Aukru?

V USA jsou sítě na jiných frekvencích - smůla.....

To je dost hloupý nápad kupovat telefon na jiném kontinentu, aniž bys měl ověřeno, že tady bude fungovat. Pokud byl nedotovaný, tak by neměl být blokovaný na SIM. Spíš to vypadá, že prostě nepodporuje české sítě. Takže sis koupil hezký video a audio přehrávač

Telefon by podle US stránek výrobce měl podporovat české, resp. evropské sítě (http://www.nokia.com/us-en/phones/phone/lumia5... ). Problém tedy asi bude v tom, že se nejednalo o "nedotovaný" (unlocked) telefon - zjistit si cenu odblokování a zkusit to?

gsm 850-900 1800-1900

To ti naši "Odpor-níci" v Czech T-Mobile ani neví,že v HUSA jsou jiné normy? Ani TV, dovezená,nebude fungovat.

No oni možná neví, že ještě existuje někdo kdo to neví Ale zase .... nekup to, když je to tak levný

sice jedou na jiných frekvencích, ale tenhle mobil má quad-band gsm, bude fungovat i v Evropě. Minimálně pro volání. Data nemusí jet.