» Poradna » Mobily

T-mobile nejde

Čus , Dneska jsem si zakoupil twist SIM. Je tam internet zadarmo na 30 dni .. Volat a SMS mi jde v pohodě , a jak pustim datové pripojeni tak mi normálně najede 3g a ty písmenka tam skáčou H+,3g . všechno nabehne, ale jak mile pustin prohlížeč tak mi to napíše spojení vypršelo a nic Dale to nedělá .. Poradce diky

Odpovědi na otázku

Taky se mi nechce psát a na dívání do manuálu jsem zdechlý.

Malé děcko nejde nejde, to se musí nosit, ale Ty jsi jen bohapustý blbec, tak zkus poprvé vživotě použít mozek ...

zajdi k na firemní prodejnu ,tam ti mobil nastaví , nebo zavolej na infolinku tam ti poradí s nastavením